Misja
#1
Jak być może zauważyliście, od pewnego czasu staram się gromadzić informacje o cydrze na blogu. Pomysł wziął się stąd, że odkrywając kilka lat temu temat cydru zorientowałem się, że właściwie wszystkie materiały z których korzystam pochodzą wyłącznie z zagranicznych publikacji i stron internetowych. W naszym polskim Internecie nie znalazłem żadnego miejsca, które traktowałyby o cydrze w sposób całościowy, merytoryczny i przede wszystkim rzetelny - bez realizowania przy okazji jakiejś strategii marketingowej. Stwierdziłem, że właściwie niewielkim kosztem mógłbym spróbować załatać tę dziurę. I tak zostałem blogerem...

Z tym forum jest podobnie: nie ma jednego miejsca w naszej polskiej Sieci, gdzie ludzie interesujący się cydrem mogliby powymieniać się doświadczeniami. Sporadyczne dyskusje prowadzone są to na forum o piwie, to na blogu o winie, a to w serwisie kulinarnym - gdzie popadnie. Piwowarzy mówią jedno, winiarze co innego, a kucharze i tak wiedzą lepiej Smile

Chcę to zmienić. Chcę stworzyć miejsce, gdzie będziemy moglibyśmy porozmawiać we własnym gronie! Tak więc zakładam to forum...

Nie łatwo jest zaczynać od zera. Nie zniechęcajcie się pustką w poszczególnych działach, i tym że początkowo być może trzeba będzie trochę poczekać na odpowiedź. Nie od razu Kraków zbudowano - mam nadzieję że z czasem, wspólnymi siłami, uda nam się tę inicjatywę rozwinąć. W międzyczasie zachęcam do podsyłania pomysłów i uwag - wszystkie obiecuję uważnie przeczytać.


Skocz do: