Konkurs Greater Poland Cider Cup Home
#1
https://targipiwne.pl/gpcch/

Zgłoszenia można wysyłać do 9 Kwietnia
Odpowiedz
#2
O, super - nie wiedziałem o tym konkursie!
No to trzeba będzie coś wyczarować, dobrze że mam jeszcze zapasy Smile
Odpowiedz
#3
Patrzę w regulamin..

Ogólnie goście robią konkurs po to, żeby ktoś im za darmo podsunął sprawdzoną recepturę na cydr. Czy planują przekazać uczestnikom jakąś informację zwrotną na temat nadesłanych cydrów? Tego nie wiadomo.

Podstawowy warunek jest taki, że zwycięski cydr ma się dać wyprodukować na komercyjną skalę.

Robiłeś z jabłek z nienazwanej przydomowej jabłonki, z dodatkiem dziczek spod lasu, kupażowałeś do smaku - innymi słowy: nie potrafisz podać dokładnej "receptury"? Następny proszę!

Cydr został zrobiony na bazie "dzikich" drożdży, przeszedł fermentację jabłkowo-mlekową - innymi słowy: są czynniki ryzyka dla komercyjnej operacji? Następny proszę!

BTW, cydry trzeba dostarczyć do 9.04, więc to raczej szybko się trzeba organizować..
Odpowiedz
#4
Właśnie pytałem czy są jakieś dodatkowe nagrody oprócz dyplomu i informacji na etykiecie kto opracował tą recepturę?.
Otrzymałem odpowiedz że Cydr Smykan jeśli nie będzie miał możliwości zdobyć takich jabłek, to będzie bazować na dostępnych żeby otrzymać podobny efekt końcowy.
Tylko nie podoba mi się to że Cydrownia Smykan jako już dość znana marka zarobi na nowej recepturze, i będzie zarabiać w kolejnych latach. Jak twierdzi Smykan, dzięki temu możesz sprawdzić do ilu odbiorców trafi twój cydr... hmmm
Raczej wątpię że ktoś będzie pamiętał że tą recepturę wymyślił Kowalski Jan Smile
Odpowiedz
#5
No i wejdź później z takim smakiem, to się dowiesz że zrobiłeś podróbkę Smile
A z przydomowej jabłonki czy dziczek da się odtworzyć, po zainwestowaniu w sad ;-)
Odpowiedz


Skocz do: