Przegląd cydrów: Cydr Tradycyjny z Trzebnicy
#5
Ojoj, no właśnie tego się obawiam, że część tych smakówek (czeka mnie ~30 butelek...) zostało zrobionych dla przykrycia wad :/
Patrząc przez pryzmat tych kilkudziesięciu nie-smakowych, które przerobiłem do tej pory, to ogólnie strasznie kiepsko jest z jakością. Spodziewałem się, że wiele cydrów nie będzie pierwszych lotów, ale nie spodziewałem się że tyle będzie zwyczajnie popsutych. Jest to dla mnie trochę niepojęte - jak się bierze za butelkę takie pieniądze, to na prawdę uważam, że do czegoś to zobowiązuje...

Miniatury widziałem, że się przekręcają - ale jak się kliknie na zdjęcie to jest OK. To jest przez to, że w każdym zdjęciu obecnie zapisana jest orientacja, ale silnik to miniatur tego nie ogarnia. Pewnie jest na to jakaś łatka, ale nie chce mi się teraz z tego doktoryzować (sam sobie jestem tutaj administratorem Smile. Jak mi się przewali ten przegląd, odkopię się z kolejnymi wpisami na blogu... może przez święta ogarnę niższe priorytety ;-)

Ja rozwiązuję to tak, że przed uploadem każde zdjęcie wrzucam do painta, robię resize na 1024pixele, zapisuję - i potem jest już OK. No ale wiem, to jest niepotrzebna robota, no i nie da się z telefonu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Przegląd cydrów: Cydr Tradycyjny z Trzebnicy - przez Bartek - 2024-10-19 09:25 AM

Skocz do: