Początek poważniejszej zabawy w cydr
#22
Dzięki artykułowi Bartka nt. wymiany zrazów z kolegami z Francji udało mi się nawiązać co najmniej jeden kontakt z koleżanką, która z resztą bywa czasem w Polsce ☺️ Myślę, że uda mi się pozyskać pod koniec miesiąca że dwa gatunki, raczej słodkich odmian. W zamian wyślę jej zrazy mojej starej odmiany jabłoni, dającej kwaśne owoce. Do spożycia mocno średnie, ale na cydr myślę, że nadadzą się ☺️

Cieszę się niezmiernie, że Bartek tyle serducha wkłada w prowadzenie tego forum oraz ogólnie portalu.  Oby tak dalej ☺️ Z radością czytam jego arcyciekawe artykuły i z pewnością będę czytał ☺️ Może jakaś książka Bartku? ☺️
W związku z tym, że chce dalej wejść w temat szczepienia zakupiłem sobie mały gadzecik. Mam nadzieję, że przyda się?
 Tylko te podkładki ? Skąd wziąć je w rozsądnej cenie i ilości niehurtowej? (za wyjątkiem jednego ze sklepów internetowych). 
PS. Jeden z Panow z Francji pokierował mnie do Ciebie celem wymiany zrazów, gdyż wysyłał już do Polski, do Ciebie ☺️ Zapewne są to odmiany opisane w artykule ?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Początek poważniejszej zabawy w cydr - przez markus383 - 2021-01-16 03:48 PM

Skocz do: